KWP - Jastrzębia Góra
Apartament SEA Hel
Hel, Leśna 8 B
telefon: 733 568 983
sea.hel@onet.pl


Liczba odwiedzin:2397


obiekt czynny cały rok

odległość od plaży: 500m
W obiekcie: dostęp do Internetu na terenie obiektu, parking niestrzeżony, ogród ogrodzony,
W pokojach: łazienka, TV, TV Satelitarna, radio, parawan, koce, naczynia, czajnik, lodówka, kuchnia do dyspozycji,
Stołówka w pobliżu obiektu
odległość od stacji PKP: 800m
odległość od przystanku PKS: 150m
Noclegi Hel, Apartament Sea w Helu jest czynny przez cały rok! http://www.seahel.pl
 
Jeśli poszukują Państwo noclegu nad morzem, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu noclegu w apartamencie Sea na Półwyspie Helskim, dokładnie w Helu. Hel jest miasteczkiem, gdzie turyści przyjeżdżają przez cały rok. Otwarte są całoroczne restauracje, bary i kaszubskie knajpki. W Helu znajdą Państwo wiele miejsc do zwiedzania, jak i wiele innych atrakcji jak muzea, fokarium czy port. Od lat Hel rozwija się dla turystów. Przybywają wciąż nowe hotele, powstają nowe apartamenty jak nasz apartament Sea Hel, jak również nie brakuje w Helu noclegów w pensjonatach i kwaterach prywatnych. W okresie sezonu zimowego gdzie w dużych miastach jakość powietrza jest marna, w Helu panuje doskonały mikroklimat. To Hel może zaoferować miejsce gdzie powietrze jest naprawdę czyste i przepełnione jodem.
 
Wiele osób doceniając walory pięknego, nieskazitelnego Półwyspu Helskiego gdzie znajdują się plaże z białym, delikatnym piaskiem i czyste morze.. odwiedza Hel, raz w roku nie mając zamiaru zmieniać swych przyzwyczajeń. Wielu potrafi dostrzec piękno krajobrazów, kochają polskie morze, i idą za mottem powiedzenia; "cudze chwalicie, swego nie znacie"...
 
Takim pięknym zakątkiem na ziemi jest właśnie Hel.. początek Polski.. to w Helu może zacząć się twoja przygoda...
 
Zapraszam wszystkich chcących poczuć nadmorski klimat, powiew morskiej bryzy i usłyszeć szum fal z obu stron półwyspu. To właśnie Hel jest takim małym rajem na ziemi, który swym pięknem urzeknie każdego.
 
Pozwól zaprosić się na wypoczynek do klimatycznego apartamentu SEA, który jak sama nazwa mówi urządzony jest w marynistycznym stylu. Stworzyliśmy dla Państwa piękne mieszkanko z morskim klimatem, zadbaliśmy o każdy szczegół, by każdy nasz gość mógł komfortowo wypocząć, delektując się widokiem regionalnych dekoracji.
 
Mamy nadzieję, że w naszym wyjątkowym apartamencie Sea Hel naładujecie akumulatory i zregenerujecie swoje siły, a nawet zresetujecie złe wspomnienia. Życzymy sobie, być waszym niezapomnianym miłym wspomnieniem na długo...
 
 
Cena wynajęcia całego apartamentu SEA w Helu
 
Od 150 zł od października do kwietnia
 
od 200 zł w maju
 
od 250 zł w czerwcu i wrześniu
 
350 zł w lipcu i sierpniu
cena za dobę od osoby poza sezonem od : 30 zł
cena za dobę od osoby w sezonie od : 70 zł
Kontakt z obiektem pod nr. telefonu:
733 568 983


Ceny za cały pokój / apartament
ilość apartamentów: 1
z łazienką
sezon:
0zł / dobę
po sezonie:
0zł / dobę
 
kalkulator
cena za pokójilość dniilość pokoiwynik